Pomůžu vám s úpravami produktů. Zajistím vám doménu či SSL certifikát a nastavení dalších věcí v administraci tak, abyste se mohli naplno věnovat prodeji a nic vás nebrzdilo.

 

Ať už máte od dodavatele funkční feed pro Shoptet, který potřebujete nastavit nebo máte vlastní produkty a potřebujete u nich provést hromadně změny, s obojím vám velmi rád pomohu.

Zkontroluji vám veškeré nastavení v Shoptet administraci, zda tam nejsou chyby či místa, na kterých by se dalo zapracovat a doplnit do nich potřebná data.

Koupili jste si doménu a nevíte, jaké je správné nastavení pro Shoptet? Doménu vám připravím a propojím s e-shopem.

Připravím váš e-shop na propojení s Heurekou, Zbožím, Glami či Googlem. Pokud si nebudete jisti, rovnou vám pomůžu i se samotným propojením s těmito službami.

Pokud padají vaše maily zákazníkům do spamu, pomohu vám najít řešení, jak z toho ven. Poradím, jakým způsobem se do budoucna podobným potížím vyhnout v případě newsletterů.

Pomůžu vám zkontrolovat  všechna vaše URL přesměrování, zda jsou správně nastavena a zda se vám někde nezobrazují prázdné stránky nebo nedochází k zacyklení či špatnému přesměrování.

Přepnuli jste Shoptet do HTTPS a zobrazují se vám stále chyby? Projdu vám celý web a vše opravím.

No a pokud potřebujete cokoliv jiného v administraci, tak i s tím vám pravděpodobně v nastavení pomůžu 🙂